Co kupić dziewczynie na walentynki

1
2556
walentynki

Niedługo walentynki – święto, które uwielbiają dziewczyny i nienawidzą faceci. Nie da się ukryć, że kobiety mają swego rodzaju lekkość w wymyślaniu odpowiednich prezentów. My, jeśli już pamiętamy o kupieniu upominku, to nie mamy zwykle pojęcia, co to powinno być. Często kupujemy po prostu kwiaty i czekoladki, ale to zwykle może się skończyć informacją, że dziewczyna jest na diecie i paroma kolcami z róży w policzku. Poniżej kilka pomysłów, które pomogą Wam przejść przez ten ciężki czas bez uszczerbku na zdrowiu.

Nie tylko prezent, ale i nastrój

Wielu mężczyzn skupia się tylko na tym, by kupić po prostu prezent, dać go i mieć święty spokój. To klasyczny błąd popełniamy przez mężczyzn w różnym wieku. Myślimy często, że skoro wydaliśmy już tyle pieniędzy na prezent, to dziewczyna będzie zadowolona, a my odhaczymy kolejny sukces na swojej liście. Niestety w rzeczywistości korelacja pomiędzy prezentem i szczęściem kobiety jest znacznie bardziej skomplikowana i czasem nieprzewidywalna.

Warto więc postarać się o to, by jak najwięcej elementów z tego dnia było w stanie sprawić jej radość. Romantyczny wieczór z kinem i wino powinny załatwić sprawę. Nie przesadzajmy jednak z romantyzmem, ponieważ dziewczyna może pomyśleć, że chcemy się jej oświadczyć (a przecież nie chcemy). W takim wypadku jej rozczarowanie może być zbyt duże.

Serce z płatków róży i kartka na walentynki

Jaki prezent na walentynki kupić?

Drodzy panowie, pomysłów jest wiele. Przede wszystkim możemy skupić się na klasycznych prezentach jak portfel czy perfumy. Jeśli nie dawaliśmy podobnego prezentu w ciągu ostatnich 12 miesięcy, to spokojnie możemy odtrąbić sukces. W przeciwnym wypadku musimy szukać dalej. Jeśli mamy dobry kontakt z jej koleżanką, to możemy pokusić się o jakiś element stroju. Bluzka czy sweter mogą się okazać bardzo trafionym pomysłem. Pamiętaj jednak, żeby nie kupować z jej koleżanką bielizny. Może skończyć się to na wiele sposobów, z czego scena zazdrości jest najbardziej prawdopodobna.

Czy możliwe są inne prezenty? Oczywiście. Niektóre dziewczyny lubią książki, muzykę lub mają ciekawe hobby. Najlepszy prezent sprawisz jej, jeśli wykażesz się znajomością jej gustu. To jednak ścieżka dla wytrwałych. We wszystkich innych wypadkach z powodzeniem wykorzystasz powyższe rady.

Podróż jako prezent na walentynki

Jeśli możesz pozwolić sobie na nieco większy wydatek niż książka, a wiesz, że Twoja dziewczyna chciałaby bardzo wybrać się w konkretne miejsce, to postaraj się spełnić jej marzenie. Przy okazji będzie to również czas odpoczynku dla Ciebie. Niekoniecznie musi to być bardzo droga podróż. Ważne żeby dziewczyna widziała, że się postarałeś. Oczywiście wymaga to trochę więcej zachodu, załatwienia noclegów i transportu, jednak korzyści, które z tego wynikają są ogromne i zapewnią dobry nastrój Waszemu związkowi przez dłuższy czas.

Pamiętajcie, że walentynki to ciężki okres, ale jeśli się trochę postaramy, to uda nam się go przetrwać.

Poprzedni artykułRęcznie robione kartki na Święta Bożego Narodzenia
Następny artykułRestauracje na Śląsku, które warto zobaczyć

1 KOMENTARZ

  1. Przypadkiem natknęłam się na Wasz artykuł i od razu przypomniała mi się pewna walentynkowa historia…Mój chłopak – obecnie mąż – zrobił mi jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Zamiast iść na romantyczną kolację – zaprosił mnie do wyjątkowej inicjatywy. Pojechaliśmy do sklepu z artykułami dla zwierząt – kupiliśmy karmę dla psów, psie witaminy, kocyki i wybraliśmy się do schroniska. Całe popołudnie zajmowaliśmy się zwierzętami – dawalismy im posłania, karmilismy, bralismy na spacery… Były chwile wzruszenia i łzy. Na koniec tych psich walentynek wrocilismy do mieszkania z jednym z najslodszych kundelków na świecie – Dino jest z Nami do tej pory. Nigdy nie zapomnę tych walentynek… zamiast wydawać kasę na siebie na wzajem – zrobiliśmy coś dla bezbronnych zwierząt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj