Niebanalna aranżacja pokoju na drugą część randki

1
3268
niebanalna aranzacja pokoju na druga czesc randki

Drodzy Panowie, czasami wygląd Waszego mieszkania może mieć decydujące znaczenie w czasie randki z dziewczyną. Dobrze zaaranżowana przestrzeń może skłonić Waszą wybrankę do tego, by została z Wami aż do śniadania. Przyjrzyjmy się różnym propozycjom, które warto zastosować w swoim mieszkaniu, by odnieść sukces.

Skąd czerpać inspiracje na aranżacje sypialni?

Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyna, którą chcesz zaciągnąć do łóżka jest romantyczką czy nie. Jeśli nie trafisz w ten gust, to możliwe, że i tak wieczór będzie należał raczej do udanych, jednak niesmak może pozostać. Wiele pomysłów na aranżację pokoju znajdziesz na homebook.pl. Ja sam szukam tam często inspiracji.

Romantyczna aranżacja sypialni

W tym wypadku sprawa jest niezwykle prosta, ponieważ możesz postawić na wszystko to, co widziałeś na filmach romantycznych, do oglądania których niewątpliwie byłeś zmuszany. W standardzie masz więc świece i róże. Pamiętaj jednak, żeby uważać zwłaszcza ze świecami. Lepiej, żeby nie pochłonął Was płomień namiętności. Z róż możesz ułożyć ciekawy wzór, który spodoba się Twojej dziewczynie.

romantyczna sypialnia

Aranżacja w stylu minimalistycznym

Wiele kobiet ma jednak nieco lepszy gust i woli bardziej stonowane elementy wystroju wnętrza. Kwiaty i świece przyprawiają je o mdłości. W takim wypadku postaw na minimalizm ozdób i po prostu posprzątaj mieszkanie. Warto sprzątnąć rzeczy z biurka, by móc je wykorzystać bardziej kreatywnie tego wieczoru. Kobieta na pewno będzie zachwycona Twoją kreatywnością. Jeśli masz barek, to możesz w nim schować dobry alkohol, którym poczęstujesz swoją wybrankę.

minimalizm

Ważny element sypialni – poduszki

Duża ilość poduszek różnej twardości może również pozytywnie wpłynąć na Waszą fantazję, ponieważ mogą one służyć jako bardzo dobre podparcie w urozmaiconych pozycjach seksualnych. Przejrzyjcie internet w poszukiwaniu dobrych pomysłów lub wymyślcie coś sami. Bawcie się jednak przede wszystkim dobrze we własnym towarzystwie, pozbywając się stresu z całego tygodnia pracy.

poduszki

Jakie łóżko do sypialni?

Jeśli z partnerką znacie się nieco lepiej i wiesz, jakie zachowania seksualne sprawiają jej przyjemność, to możesz postarać się również o dodatkowe atrakcje. Warto w tym wypadku pomyśleć o łóżku z ramą, do której możecie się nawzajem przywiązywać i robić wszystko to, co sprawia Wam przyjemnością. Pamiętajcie jednak o tym, że druga strona musi na wszystko wyrazić chęć. Jest to raczej propozycja dla par, które się dobrze dogadują i rozumieją, ponieważ znają one doskonale swoje potrzeby.

sypialnia

Pamiętajcie o tym, że w internecie możecie znaleźć wiele ciekawych inspiracji, jednak należy je dopasować do własnych potrzeb. Warto również wykazać się własną kreatywnością i delikatnie zmodyfikować gotowe już pomysły. Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć coś dla siebie i następna randka będzie naprawdę udana i sprawi Wam wiele przyjemności.

1 KOMENTARZ

  1. Jakoś nigdy nie podchodziłam do aranżacji sypialni w ten sposób… Ja patrzałam na to, żeby była przytulna i funkcjonalna, a przy tym jak najbardziej minimalistyczna. I podoba mi się ten wystrój w stylu skandynawskim, takie sypialnie lubię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj