Największe sieci fitness w Polsce – Top 5

2
19550
Ciężarki to treningu

Zdrowy styl życia staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Jemy lepiej i uprawiamy sport, bo ma to wpływ nie tylko na nasz wygląd, lecz również na nasze samopoczucie. Fitness i odpowiednia dieta to idealny sposób na to, by zyskać dodatkową energię do działania i poprawić sobie nastrój. Największą motywację do ćwiczeń mamy wtedy, gdy wybieramy się na zorganizowane zajęcie i widzimy, jak inni męczą się z nami. Jakie kluby fitness są największe w Polsce i co mogą nam zaoferować?

1. Fitness Platinium – krakowski gigant

W Krakowie trudno nie zauważyć, że jedną z największych sieci fitness jest FitnessPlatinium.pl. W grodzie nad Wisłą można znaleźć aż 13 placówek, które ulokowane są zarówno w centrum, jak i w bardziej przedmiejskich dzielnicach stolicy małopolski. Dzięki temu każdy mieszkaniec Krakowa ma w bliskiej odległości ten klub. W ich ofercie znajdziemy dobrze skrojone ćwiczenia grupowe, które dostosowane są do konkretnego celu.

Popularne programy to na przykład fat burning czy brzuchomania. Można tu również znaleźć bardziej wymagające zajęcia jak ketllebel, czyli trening z ciężarami w kształcie czajnika. Jeśli mamy ochotę ćwiczyć samodzielnie, to zawsze możemy skorzystać z dobrze wyposażonej siłowni.

fitness hantle siłownia

2. Jatomi – polska firma podbija świat

Jatomi to firma, która powstała w Polsce w 2008 roku i od tego czasu niesamowicie się rozrosła. Klub Pure Jatomi Fitness możemy spotkać nie tylko w naszym kraju, lecz również w Czechach, Rumunii, a nawet w Indonezji, Malezji czy Tajlandii.Jatomi ma aż 37 oddziałów w Polsce, więc bez trudności znajdziemy ten klub w większych, polskich miastach. Współpracują z firmami, dzięki czemu można liczyć na ciekawe promocje przy grupowych zakupach karnetów. W programie można znaleźć zarówno zajęcia, które mają spalać tłuszcz, jak i te relaksujące w postaci jogi.

3. McFIT – naturalnie w formie

Ten salon fitness ma kilka oddziałów w Warszawie i po jednym we Wrocławiu oraz Poznaniu. To jednak europejski potentat, ponieważ w całej Europie można znaleźć aż 241 studiów fitness z logiem McFIT. Zaletą jest na pewno możliwość odbycia dwóch darmowych treningów, a także fakt, że klub czynny jest całodobową. Na jednej karcie możemy ćwiczyć praktycznie we wszystkich krajach Europy, więc jeśli często podróżujecie, to na pewno jest to rozwiązanie dla Was.

4. Cityfit – bez długoterminowych umów

To kolejna z sieci, którą znajdziemy w większych polskich miastach. Jej oddziału znajdują się nie tylko Warszawie czy Katowicach, ale także w Lublinie, Wałbrzychu czy Bielsku białej. Dużą zaletą tego klub fitness jest brak umów długoterminowych. W niektórych sieciach konieczne jest wykupienie karnetów nawet na kilka lat do przodu. W tym wypadku możemy zrezygnować w każdej chwili.

5. Stepone – bezobsługowy klub fitness

Specjalny system umożliwia bezobsługowe korzystanie z tego klubu fitness. Dzięki temu możemy tu wpadać o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu. Stepone oferuje jednak również zajęcia grupowe. Brak tu dodatkowych opłat, a ćwiczyć można już w cenie 59 zł. Firma dysponuje dużą kadrą specjalistów.

2 KOMENTARZE

  1. W Jatomi byłam, w ogóle mi się tam nie podobało. Pewnie miałam pecha, ale trzy razy zostałam z góry potraktowana już na wejściu, więc skończyło się na jednym karnecie miesięcznym. Teraz chodzę do osiedlowej siłowni, ale też ją będę zmieniać. Tam chodzą okoliczne koksy i jestem praktycznie jedyną dziewczyną. Co polecacie jeszcze w Katowicach? Ewentualnie Mikołów i Tychy, jakby była super siłownia, to mogę tam dojeżdżać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj