Ranking najlepszych sposobów na wręczenie pierścionka zaręczynowego

0
2817
pierscionek

Zaręczyny to ten moment w życiu, na który każda kobieta czeka z utęsknieniem. Najlepiej byłoby, gdyby były one oryginalne i tak zapadające w pamięć, żeby można było z przyjemnością wspominać je po latach. Jakie są najlepsze pomysły na zaręczyny? Oto kilka naszych propozycji.

Postawić na oryginalne zaręczyny

Cóż, większość panów nie popisuje się zbyt dużą kreatywnością w tym temacie i wciąż oświadcza się kobietom podczas kolacji w restauracjach lub w czasie trwania przeróżnych rodzinnych uroczystości. My jednak pragniemy czegoś innego, czegoś, co sprawi, że nasze serce zapała jeszcze gorętszym uczuciem i nie będziemy mogły wyjść z podziwu nad tym, że znalazłyśmy tak błyskotliwego przyszłego męża. W związku z tym dla wszystkich mężczyzn, którzy pragną oświadczyć się swoim życiowym wybrankom, przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł. Dzięki niemu dowiecie się, jak wręczyć pierścionek zaręczynowy, tak aby Wasza kobieta zapamiętała to do końca życia.

Oświadczyny na billboardzie

Nie od dzisiaj wiadomo, że panie nie potrafią zbyt długo ukrywać swoich uczuć i chętnie dzielą się nimi z wszystkimi dookoła. Wynajęcie więc billboardu świetnie wpasowuje się w niewieście cechy charakteru, a tym samym sprawia, że kobieta, choć na chwilę może poczuć się, jakby cały świat kręcił się wokół niej.

Co na nim powinno się znaleźć? To już należy do inwencji twórczej przyszłego pana młodego. Najistotniejsze jednak jest miejsce. Warto więc umieścić go w punkcie takim jak przystanek komunikacji miejskiej, jeśli Twoja luba często z niego korzysta. Zawsze można także dogadać się z jej przyjaciółkami, aby niby przypadkiem wybrały się gdzieś w pobliżu na spacer lub zakupy. Wtedy nietypowe oświadczyny powinny zostać z pewnością zauważone.

Na sali kinowej

Wyobrażasz sobie, jakie będzie zaskoczenie Twojej dziewczyny, jeżeli oświadczysz się jej podczas długo wyczekiwanego przez nią filmu? Niektóre multipleksy oferują nawet możliwość darmowej emisji okolicznościowego materiału. Warto więc dogadać się z managerem punktu, aby zobaczyć, czy możesz jakoś dodatkowo uatrakcyjnić swoją deklarację.

Daleko w chmurach

Rekordy popularności biją ostatnio loty balonem. Któraż kobieta powiedziałaby nie, przebywając parę kilometrów nad ziemią? Taki sposób jest niezwykle romantyczny oraz oryginalny, bowiem spoglądanie na świat z wysokości sprawia, że możemy go ujrzeć z kompletnie innej perspektywy. Warto jednak pamiętać o tym, że podczas organizacji takich zaręczyn, trzeba zwrócić uwagę na pogodę.

Na ulicy pośród tłumu

Ten sposób wymaga dużej współpracy z najbliższymi Twojej lubej. Muszą Ci oni bowiem dostarczyć informacji dotyczącej tego, gdzie ona konkretnie się znajduje. Zawsze to Ty możesz zabrać ją także na spacer i wcześniej umówić się z grajkiem w konkretnym miejscu. Nie da się bowiem ukryć, że największe znaczenie ma tutaj oprawa muzyczna. Dobrze dobrana będzie pięknym dopełnieniem całego wydarzenia.

Pomysłów na oryginalne wręczenie pierścionka zaręczynowego jest naprawdę wiele. W naszym odczuciu warto wybrać takie oświadczyny, które pasują do charakteru Twojej partnerki i nie sprawią, że będzie skrępowana. A jaki Ty masz pomysł na wręczenie pierścionka ukochanej? Czekamy na Twoje propozycje w komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj