Jacuzzi w Twoim ogrodzie? Odpoczynek i relaks

1
3084
Jacuzzi w Twoim ogrodzie

Na pewno widziałeś na filmach amerykańskie imprezy w jacuzzi lub biznesmenów, którzy po ciężkim i stresującym dniu w pracy, siadają właśnie w takim miejscu, by mieć chwilę dla siebie. Niewiele jest bowiem rzeczy bardziej relaksujących niż gorąca, pulsująca woda. Kiedyś jacuzzi było towarem dostępnym tylko dla nielicznej garstki bogaczy, którzy mogliby je równie dobrze wypełnić banknotami zamiast wodą, jednak obecnie są one w zasięgu znacznie większej grupy osób. Czy warto? Zdecydowanie tak!

Jacuzzi w ogrodzie w zasięgu ręki

Wyjazdy do salonów spa to wspaniała forma wypoczynku i zawsze chętnie z niej korzystam, jednak jest to raczej rzadkie wydarzenie w moim kalendarzu. Wymaga bowiem nieco zachodu i czasu, a tego ostatniego wyjątkowo często mi brakuje. Nie zawsze też mam szansę w takich miejscach na prywatność. Z tego powodu prywatne jacuzzi w ogrodzie od firmy Sundance było dla mnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala mi na odpoczynek zawsze wtedy, kiedy akurat tego potrzebuję.

Wypoczynek w jacuzzi po pracy

Wyjaśnijmy w tym miejscu, czym tak naprawdę jest jacuzzi. Przede wszystkim jest to niewielki basen, który może przyjmować różny kształt. Często spotykany jest kwadrat, ale znaleźć możemy też inne wielokąty. Jacuzzi wyposażone jest w specjalne dysze, które doprowadzają do niego sprężone powietrze. Dodatkowo posiada system podgrzewani i filtracji. To wszystko czyni z niego idealną przestrzeń relaksu. Po ciężkim dniu pracy, rozmowach z klientami nie ma dla mnie nic lepszego niż chwila dla siebie i wodny masaż. Dodatkowo polecam do tego piwo lub inny ulubiony alkohol. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy po prostu zrzucić z siebie ubrania po pracy, wejść do ogrodu i zacząć odpoczywać.

Jacuzzi w ogrodzie

Jacuzzi jako miejsce na imprezy

Jeśli masz jacuzzi, to masz bardzo poważną szansę na zostanie królem imprez. W Polsce w dalszym ciągu niewiele osób może pochwalić się tak świetnym sprzętem, a jest on zdecydowanie „imprezogenny”. Zaproś znajomych, zrób grilla, a później relaksuj się w jacuzzi. Na pewno każdy będzie chciał wpaść na imprezę właśnie do Ciebie i skorzystać z okazji, by osobiście zażyć przekonać się, jak wygląda zabawa z takim sprzętem.

Minibasen na tarasie

Jakie jeszcze zalety mają jacuzzi?

Jacuzzi ma jednak również wiele zalet zdrowotnych. Ciepła kąpiel w wodzie z bąbelkami nie tylko niweluje stres i pozwala na się zrelaksować, lecz ma również zbawienny wpływ na krążenie krwi czy wygrzanie stawów. Warto również wspomnieć, że taka domowa kuracja pozwala na poprawę stanu skóry i przyspieszenie przemiany materii. Specjaliści podkreślają, że za 15 minut w jacuzzi podziękuje nam również nasz kręgosłup. Warto więc pomyśleć o takiej inwestycji do własnego ogrodu, by cieszyć się relaksem na zawołanie.

1 KOMENTARZ

  1. Czytałam, że do ogrodu lepsze są jacuzzi wolnostojące. Zabudowane wymaga jakiś specjalnych urządzeń i dla tak niewielu osób jest to nieopłacalne po prostu. w sumie nie wiem czemu się tak tym interesuje, bo i tak mnie na jacuzzi nie stac…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj