Jak zrobić masaż dziewczynie i zostać na śniadaniu?

1
7209
masaż

Kiedy spotykasz się z dziewczyną i nie wiesz jak zrobić kolejny krok w odpowiednim kierunku, masaż staje się odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy. Z pozoru jest to niewinna pomoc, jaką można zaoferować kobiecie po ciężkim dniu pracy lub długich wykładach na studiach. W rzeczywistości jest to najlepszy sposób na to, by ściągnąć z niej bluzkę… i nie tylko.

Kiedy zaproponować masaż?

Tak naprawdę nie można udzielić na to pytanie uniwersalnej odpowiedzi. W niektórych wypadkach będzie to już pierwsza randka, w innych nawet piąta będzie sporym wyrwaniem się przed szereg. Co jednak jest ważne, to zaobserwowanie tego, w jaki sposób kobieta reaguje na Twoją bliskość. Jeśli z radością przyjmuje Twój dotyk, sama nieświadomie utrzymuje z Tobą kontakt fizyczny, to ewidentny znak, że dzień masażu nadszedł, więc brace yourself.

Zapewnij odpowiednią atmosferę

Przede wszystkim proponuję, żeby był to wieczór. Taki klimat pozwoli ci znacznie łatwiej uzyskać atmosferę intymności. Jednocześnie delikatny półmrok sprawi, że kobieta będzie bardziej chętna do tego, by ściągnąć z siebie bluzkę i oddać całe swoje plecy w Twoje dłonie. Jeśli dobrze się sprawisz, to być może na tym się nie skończy. Osoby, które mieszkają ze współlokatorami proszone są o wysupłanie paru złotych na to, by kulturalnie wybrali się oni do kina lub baru na czas masowania.

Najpierw kino potem wino

Zasada brzmi jak żywcem wyjęta z taniego filmu, jednak jest w tej taniości pewien urok, któremu kobiety zwykle ulegają. Romantyczny spacer do mieszkania jest świetnym preludium do tego, by atmosfera stała się luźniejsza. Wino czekające już na stole zajmie się resztą. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz pozwolić sobie na oglądnięcie filmu w mieszkaniu. Czasami może to być nawet bardziej skuteczne niż wyjście do kina, ponieważ już w trakcie takiego seansu można pozwolić sobie na wstępne przełamanie cielesnej bariery.

Jak wykonać masaż?

Możesz użyć olejku lub nie, jednak bardzo istotne jest to, byś poświęcił dużo uwagi kobiecej szyi i ramionom. Są to bardzo wrażliwe miejsca, o których nie możesz zapomnieć. Również dolnej partie są bardzo ważnym miejscem, których dłonie nie mogą pominąć. Jeśli nie jesteś przesadnym gentlemanem, możesz uznać, że pośladki również są częścią pleców, która podlega masażowi. Możesz również poprosić o masaż, który w takim wypadku jest bardzo oczywistą formą odwdzięczenia się. Dzięki takim zabiegom stres powinien ulec zmniejszeniu, a wszystkie emocje, na których nam zależy zostaną uwolnione.

Zachowaj zasady bezpieczeństwa

Zadbaj o to, by Twoje dłonie nie były zbyt szorstkie. Nie wszystkie kobiety lubią mieć zadrapane plecy, jednak oczywiście również i takie przyjdzie nam w życiu masować, więc nie możemy być zdziwieni, jeśli któraś poprosi nas o nieco intensywniejszy masaż. Warto również wcześniej odwiedzić aptekę na wypadek, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem.

1 KOMENTARZ

  1. Może jestem jakaś inna, ale uważam, że takim nieprofesjonalnym masażem można tylko zrobić krzywdę. I są chyba lepsze sposoby na uzyskanie zaproszenia na śniadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj