O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu?

2
2893
Kobieta i mężczyzna

Pierwsza rozmowa z dziewczyną jest jak pole minowe. Wiele tematów jest śmiertelnie niebezpiecznych i może całkowicie przekreślić nasze szanse na to, by zostać kimś więcej niż tylko kolegą. W swoim życiu popełniłem już wszystkie możliwe błędy, więc chciałem was ustrzec przed zrobieniem złego pierwszego wrażenia.

Nie możesz być sam dla siebie pasją

Kobiety uwielbiają mężczyzn z pasją, więc jeśli posiadasz jakieś nietypowe hobby albo jesteś w czymś naprawdę dobry, to koniecznie o tym opowiedz. Zwróć jednak uwagę na to, by opowiadać o ciekawszych fragmentach danej dziedziny, które nie zanudzą twojej przyszłej dziewczyny. Nie możesz również być sam w sobie zakochany i opowiadać o wszystkich swoich sukcesach i medalach. Pierwsza rozmowa to nie curriculum vitae, lecz haczyk, który ma sprawić, że dziewczyna będzie chciała więcej.

Twoje byłe nie istnieją

Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, nie możesz mówić jej o swojej byłej na pierwszym spotkaniu. To nie może być dla Ciebie nawet temat poboczny, ponieważ one zawsze są na tym punkcie niesłychanie wrażliwe. To nie jest dobry czas, by opowiadać o tym jak bardzo ją kochałeś i jak bardzo za nią tęsknisz. W najlepszym wypadku bowiem zostaniesz sfriendzonowany, w najgorszym po prostu rozmowa zostanie przerwana fochem. Dla własnego dobra staraj się nie porównać żadnego zachowanie potencjalnej dziewczyny do zachowania swojej ex.

Szczęśliwa para

Wrażliwy, ale nie słaby

Tyle się mówi o męskiej wrażliwości, jednak czy kiedykolwiek widziałeś, żeby piękna dziewczyna szła pod rękę w parku z przesadnie wrażliwym i nieśmiałym anemikiem? Nie jest to zbyt częsty widok. Kobiety uwielbiają silnych mężczyzn, którzy mają swoją pasję i potrafią sobie poradzić w życiu z każdym problemem. Wyżej wymieniona sytuacja z byłą jest świetnym przykładem, ponieważ świadczy ona o tym, że mężczyzna nie potrafi sobie poradzić z rozstaniem.

Dziewczyna może się bać, że rozmawiać z nadwrażliwym bohaterem romansów osiedlowych, którego nigdy się nie pozbędzie. Warto jednak pozwolić kobiecie na to, by mogła Ci się z czegoś wyżalić. Jest to zawsze okazja, by objąć ją i pocieszyć. Takiej sytuacji nie warto zmarnować. Jeśli uda nam się nawiązać kontakt fizyczny, a nie tylko werbalny, to możemy być pewni, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Wspólny wróg

Nic tak nie zbliża do siebie ludzi jak wspólny wróg. Jeśli nagle okaże się, że nienawidzicie tej samej osoby, to możesz poczuć, że jesteś już w domu. Wystarczy przypomnienie kilku sytuacji, by więzi znacznie się zacieśniły. Należy jednak uważać, ponieważ bardzo łatwo możemy przesadzić w krytyce, czym zniechęcimy do siebie dziewczynę. Ponadto dla własnego bezpieczeństwa warto pozwolić, by to kobieta rozpoczęła rozmowę o tym, kogo nie lubi. Unikniemy w ten sposób sytuacji, w której nazwiemy tępą blondynką jej najlepszą przyjaciółkę.

Przede wszystkim jednak nie bądź nudziarzem, nie stresuj się za bardzo całą sytuacją i nie nastawiaj się, że dziewczyna, z którą rozmawiasz będzie przyszłą matką twoich dzieci. Podejdź do wszystkiego na luzie i z uśmiechem. Dzięki temu zyskasz przewagę nad tymi wszystkimi kolesiami, którzy próbują jej przesadnie zaimponować.

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym jeszcze napisała o czym na pewno nie rozmawiać. Znam takie osoby, które na pierwszym spotkaniu opowiadają całe swoje życie ze szczególnym uwzględnieniem swoich byłych partnerów 😉

  2. Nuda to okropna rzecz na pierwszej randce, a znam już tę sytuację;-) Najgorzej jest też wtedy kiedy temat rozmowy się nie klei, kiedy człowiek gorączkowo myśli o czym by tu porozmawiać albo by czas szybciej upływał. I kiedy partner staje się bohaterem, wtedy lepiej brać nogi za pas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj