TOP 5 polecanych drukarni na Śląsku

0
2106
Drukarnia

Szukasz sprawdzonej drukarni na Śląsku, z rozbudowaną ofertą? Już nie musisz! Przygotowaliśmy dla Ciebie listę polecanych drukarni oraz pokrótce przedstawiamy, jaki jest ich zakres prac.

  1. Drukarnia Tolek
  2. Drukarnia Fiolet
  3. Drukarnia AAPrint
  4. Drukarnia Kolumb
  5. WebDruk

1. Drukarnia Tolek

Drukarnia na Śląsku, mająca w ofercie druk cyfrowy i offsetowy, to Tolek.com.pl – jej siedziba mieści się w Mikołowie, choć zamówienia można też składać przez internet. Na początek mamy ciekawostkę – na stronie internetowej tej drukarni znajduje się kalkulator druku cyfrowego. Z jego pomocą dokonasz wstępnej wyceny zlecenia, a wiemy, jak ważne jest to dla niektórych firm przed ustaleniem budżetu.

Jak już zaznaczyliśmy, w drukarni Tolek możliwy jest druk offsetowy i cyfrowy. W technice offsetowej wykonasz oprawę miękką, zeszyty, plakaty, ulotki i materiały reklamowe lub inne produkty, na specjalne zamówienie.

Natomiast druk cyfrowy umożliwia realizację zleceń związanych z książkami w miękkiej oprawie, katalogami, zeszytami, ulotkami i drukami reklamowymi oraz wizytówkami.

Drukarnia

2. Drukarnia Fiolet

Nasza druga propozycja to Drukarnia Fiolet, którą znajdziesz zarówno w internecie, jak i stacjonarnie w Katowicach. W swojej ofercie ma druk cyfrowy, offsetowy oraz wielkoformatowy. Zakres prac jest naprawdę szeroki, od książek i czasopism, przez plakaty oraz papiery firmowe, a na naklejkach, etykietach i linijkach kończąc.

W ramach druku wielkoformatowego wykonywane są m.in. folie do okien, banery, ścianki reklamowe oraz magnesy na samochód. Co ciekawe, Drukarnia Fiolet umożliwia także wydruki CAD.

3. Drukarnia AAPrint

Drukarnia Tolek posiada w Mikołowie konkurencję – to AAPrint. Tak jak poprzednicy, oferuje usługi drukarskie w technologii offsetowej oraz cyfrowej. Oprócz tego zapewnia szeroki zakres usług poligraficznych oraz introligatorskich.

Kategorie produktów, które wykonuje, to m.in. gazety, plakaty, książki, katalogi, teczki i druki firmowe, a także zaproszenia, druki okazjonalne i torebki papierowe.

4. Drukarnia Kolumb

Kolumb to internetowa drukarnia offsetowa z siedzibą w Chorzowie, a jej oferta jest naprawdę bardzo ciekawa! Dzieli się na kilka kategorii: druki, galanteria papierowa, kalendarze, upominki reklamowe, druk UV na gadżetach, produkty drukowane (np. karty menu, bilety, standy) oraz produkty na ekspozycję (m.in. banery, obrazy na płótnie).

W ramach standardowych prac wykonywane są katalogi, ulotki, plakaty, zeszyty czy książki.

5. WebDruk

Na koniec chcielibyśmy przedstawić internetową drukarnię cyfrową, która znajduje się w Siemianowicach Śląskich, aczkolwiek nastawiona jest głównie na realizację zleceń nadesłanych przez internet.

To wyłącznie drukarnia cyfrowa, nie oferuje druku w technologii offset. Ale za to gwarantuje, że większość prac wykonuje w ciągu 24 godzin, więc jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji projektu, możesz się tam zgłosić.

Tak jak i w poprzednich przypadkach, oferta jest szeroka. WebDruk wykonuje m.in. ulotki, naklejki samoprzylepne, papier firmowy, kalendarze, plakaty, fotokalendarze, kartki okolicznościowe oraz materiały szkoleniowe. Jeśli jest taka potrzeba, może przygotować profesjonalny projekt graficzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj