Jakich chłopaków lubią dziewczyny?

1
7049
Jakich chłopaków lubią dziewczyny

Internet pełen jest porad na temat tego jak zostać prawdziwym mężczyzną, za którym uganiają się dziewczyny. Z jednej strony dowiadujemy się, że powinniśmy być agresywni, z drugiej wrażliwi i delikatni. W tych wszystkich radach nietrudno się pogubić. Opowiem Wam dzisiaj, jakich chłopaków lubią dziewczyny. Dzięki tym radom Wasze szanse wzrosną.

Gdy chłopak wie, czego chce

Coraz częściej możemy spotkać dzisiaj facetów, którzy nie wiedzą czego chcą. To nie jest cecha, która podoba się kobietom. Wątpliwości są oczywiście czymś naturalnym, ale nie mogą pojawiać się w każdym aspekcie Waszego życie. Zdecyduj się, która dziewczyna Ci się podoba, po której stronie łóżka chcesz leżeć i na jaki film chcesz pójść do kina.

Jest zaradny i osiąga sukcesy

Nie chodzi w tym miejscu tylko i wyłącznie o pieniądze, chociaż są one pewnym wyznacznikiem życiowego sukcesu. Powinieneś odnosić sukcesy w ważnych dla Ciebie dziecinach, a także radzić sobie ze zwykłym życiem. Kobieta czuję się dzięki temu bezpieczniej. Bajki o księciach czy milionerach nie są wyssane z palca. Mężczyźni sukcesu przyciągają i to od zawsze.

Elegancko ubrany mężczyzna

Ma pasję i ciekawe zainteresowania

Nikt nie lubi nudnych ludzi, którzy nie mają niczego do powiedzenia. Kobiety kochają mężczyzn, którzy mają swoje pasje i potrafią nimi żyć. Dzięki nim stają się ciekawsi nie tylko w związku, ale także jako ozdoba kontaktów towarzyskich. Nie tylko mężczyźni lubią pochwalić swoimi partnerkami, jest to również cecha charakterystyczna dla naszych pań, a nie ma nic lepszego niż mężczyzna z ciekawymi zainteresowaniami.

Nie jest skąpcem

Nie chodzi o to, by za każdym razem płacić za kobietę i kupować jej ciągle drogie prezenty. Chodzi raczej o to, że drobne gesty jak zapłacenie za rachunek w restauracji świadczą o tym, że nie jesteśmy dupkami, ale prezentujemy się raczej jako osoby otwarte i pomocne. Wąż w kieszeni nigdy nie był pociągający dla nikogo poza Szkotkami. Nie trzeba od razu wyrzucać pieniądze na lewo i prawo, ale drobna hojność, nawet symboliczna zaprocentuje.

Portfel w męskiej kieszeni

Ma swoje zdanie

Wiem, że powinniśmy słuchać kobiet i dążyć do kompromisu, jednak musimy mieć własne zdanie, które potrafimy zaakcentować. Nie możemy być pantoflarzami, którzy we wszystkim ustępują i którzy na wszystko się zgadzają. Takie osoby są przezroczyste, co oznacza, że żadna normalna kobieta nie zwróci na nie uwagi. Jeśli jesteście takimi facetami, to stanie się celem jedynie dla tych dziewczyn, które będą chciały Was wykorzystać. Nie o to chodzi.

Tylko bez kłamstw!

Wszyscy wiemy, że mężczyźni uwielbiają się chwalić, jednak nie można przesadzić. Z czasem wszystko jest weryfikowane. Lepiej zacząć od swoich dobrych stron, ale tych, które są prawdziwe. Cwaniaczków, którzy potrafią tylko oszukiwać też raczej żadna kobieta nie lubi, podobnie jak inni ludzie. Powiedzmy szczerze – nikt nie lubi, gdy się go okłamuje, tylko po to, by pokazać się w lepszym świetle, a z prawdą ma to tyle wspólnego, co nic.

1 KOMENTARZ

  1. Kobiety przede wszystkim szukają facetów zaradnych i opiekuńczych. Po cześci będzie się to wiązać z niektórymi cechami wymienionymi tu, ale moim zdaniem te dwie rzeczy liczą się najbardziej. No i każdy facet po trochu musi być też pantoflem, lub choć jak to oni wolą nazywać „musi wiedzieć kiedy ustąpić” :D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj