Producenci maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego w Polsce – TOP 5

0
5420
maszyna spożywcza do pierogów

Przemysł spożywczy to jedna z tych nielicznych gałęzi biznesu, która zawsze będzie się rozwijać w dużym tempie. Należy jednak zauważyć, że współcześnie żywność produkowana jest coraz taniej i coraz szybciej. Wynika to przede wszystkim z wysokiej wydajności sprzętów i maszyn, które automatyzują cały proces. Jeśli rozważacie rozpoczęcie kariery właśnie w tej branży, to koniecznie musicie poznać najlepszych producentów urządzeń dla przemysłu spożywczego.

1. Zasada Fabryka Maszyn – przede wszystkim jakość

To jeden z czołowych, polskich producentów, któremu udało się odnieść sukces zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. W ofercie ZFM możemy znaleźć całkiem powszechne sprzęty jak komory wędzarniczo-parzelnicze czy kotły warzelne, które świetnie sprawdzą się przy produkcji mięs lub wędlin. Jednak producent maszyn, urządzeń spożywczych Zasada Fabryka Maszyn (http://zfm-online.com/o-firmie/) wyróżnia się czymś innym.

ZFM posiada własne biuro konstrukcyjne i doświadczoną kadrę konstruktorów, która rozwija linię produktów premium, jak i jest w stanie stworzyć indywidualne rozwiązania dla wymagających klientów. Celem firmy jest produkowanie wysokiej jakości maszyn, które będę minimalizowały pracę człowieka i zużycie prądu elektrycznego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów rzemiosła.

maszyna spożywcza do pierogów

2. LOZAMET – ponad 60 lat tradycji

Łódzkie Zakłady Metalowe powstały w 1951 roku jako zakłady państwowe i od samego początku nadawały ton przemianom technologicznym w branży spożywczej. Z początku w ich ofercie można było znaleźć kotły warzelne i kotły przechylne, jednak rozwój następował bardzo szybko i do obrotu zostały wprowadzone zmywarki i praktyczne krajalnice. LOZAMET jako pierwsza firma jako standard wprowadziła do produkcji swoich sprzętów stal nierdzewną.

3. Kromet – idealny do restauracji i barów

Jeśli zamierzamy otworzyć restaurację lub bar z jedzeniem, to z całą pewnością powinniśmy przejrzeć katalogi firmy Kromet, która posiada 50. letnie doświadczenie w branży. W ich asortymencie znajdziemy zarówno trzony kuchenne, jak i frytkownice. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na ich funkcjonalne piekarniki i wielkoformatowe patelnie, których na pewno nie może zabraknąć w dobrze wyposażonej kuchni.

4. Dora Metal – 100% Profesjonalizmu od 25 lat!

To jedna z najbardziej wszechstronnych firm, a właściwie spółka, która oferuje sprzęt gastronomiczny zarówno do takich obiektów, jak bary czy puby, jak i do stołówek, piekarni i lodziarni. Ich cechą wyróżniającą jest z całą pewnością dbałość o wysokiej jakości design. Jest to szczególnie ważne w tych miejscach, gdzie sprzęt gastronomiczny znajduje się na widoku i klienci mogą go zobaczyć.

5. RM GASTRO – pierwszorzędne kuchnie

Dwadzieścia lat doświadczenia wystarczyło, by firma RM GASTRO stała się liczącym producentem sprzętu gastronomicznego. Ich zaletą jest nie tylko wysoka jakość sprzętu, który spełnia wszystkie normy, lecz także rozwinięte doradztwo i projektowanie kuchni wielkopowierzchniowych na miarę. Dzięki takim rozwiązaniom przestrzeń kuchenna będzie znacznie efektywniej zagospodarowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj