Sklepy budowlane online – na które warto zwrócić uwagę?

1
2969
Kładzenie płytek remont

Niezależnie od tego czy chcesz pomalować swój dom, czy zbudować od go fundamentów, masz świadomość, że materiały budowlane, które będą Ci potrzebne, mogą mocno nadszarpnąć Twój budżet. Na szczęście, w czasach internetowych sklepów budowlanych, masz możliwość, by porównać potrzebne Ci produkty w wielu firmach i wybrać te, które będą konkurencyjne, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Sprawdź, gdzie warto kupować.

1. Nowy gracz na rynku – Stuk Puk

Ze sklepami budowlanymi jest podobnie jak z inżynierem Mamoniem z „Rejsu”, który lubi melodie, które już raz słyszał. Zwykle wybieramy te firmy, które są najczęściej reklamowane i te oddziały, obok których często przejeżdżamy. Nie zawsze jednak jest to najlepsza taktyka, ponieważ mogą nam w ten sposób umknąć nowe, konkurencyjne składy budowlane.

Sytuacja nieco zmienia się wśród tych wszystkich, którzy lubią oszczędzać, ale cenią sobie również jakość. Internetowy sklep budowlany www.stukpuk.pl, ostatnio bardzo popularny wśród internautów jest w tym wypadku świetnym przykładem. Można w nim znaleźć materiały najlepszych producentów w okazyjnej cenie. Uwagę zwraca fakt, że zamówienie otrzymujemy do 48 godzin, co w przypadku remontu często ma niebagatelne znaczenie.

Kładzenie płytek remont

2. 18 lat doświadczenia – Polskie Składy Budowlane

Grupa PSB to jeden z najchętniej i najczęściej wybieranych sklepów, kiedy decydujemy się na remont. To bardzo prężnie rozwijająca się sieć hurtowni, w której skład wchodzi aż 350 firm z całej Polski. Grupa posiada wygodny e-sklep, który oferuje opcję wysyłki, jak i odbiór w najbliższym punkcie. W wielu rankingach to właśnie oni zyskują najwyższe miejsce, jeśli chodzi o zaufanie klientów.

3. Francuski gigant – Leroy Merlin

Ta francuska sieć marketów budowlanych w Polsce pojawiła się w 1996 roku, jednak trzeba mieć świadomość, że w swoim rodzimym kraju istnieje już od 1996 roku. Na ich stronach możemy znaleźć nie tylko szeroki wachlarz produktów, który błyskawicznie będzie nam dostarczony, lecz również porady i inspiracje, dzięki którym nasze mieszkania będą jeszcze piękniejsze. Warto wspomnieć również o tym, że firma pośredniczy również w wyborze fachowców budowlanych.

4. Dla zaradnych – Praktiker

Nie każdy wie, że swojsko brzmiąca nazwa Praktiker, którą wielu z nas ceni i lubi, to firma założona pod koniec lat 70. w Luksemburgu. W naszym kraju pierwsze sklepy pojawiły się w 1997 roku i bardzo szybko zaczęły zyskiwać na popularności. Trzeba przyznać, że również ta firma posiada bardzo ciekawy asortyment, zawsze dopasowany do pory roku czy świąt. Możemy tu również skorzystać z dodatkowych poprawek stolarskich, jeśli chcemy zakupiony sprzęt dopasować do własnych potrzeb.

5. Który sklep budowlany wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, a na pewno nie jest jednoznaczna. Z całą pewnością podczas wybierania odpowiedniego sklepu budowlanego warto kierować się realnymi korzyściami, a nie reklamą zobaczoną w telewizji lub internecie. Warto porównywać, sprawdzać i dopytywać, by ostateczny wybór był jak najlepszy.

1 KOMENTARZ

  1. stukpuk.pl jest całkiem spoko, mimo że jest nowy, ale nawet sprawdziłem że siedzibę mają we Wrocławiu i po prostu są! są i się rozwijają, zamawiałem i polecam! marcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj