Jak zdobyć dziewczynę z klasy? Sprawdzone rady!

1
2826
Chłopak i dziewczyna zakochani

A więc podoba Ci się dziewczyna z klasy, tak? Nie wiesz jak zagadać? Nie wiesz jak wykonać pierwszy krok? Dobrze trafiłeś. To właśnie u nas dowiesz się jak odnieść sukces i zdobyć swoją wybrankę bez popełniania typowych błędów. Zastosuj się do poniższych rad, a wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Desperacja nie jest sexy

Trzeba sobie to powiedzieć wprost. Dziewczyny nie lubią chłopaków, którzy są zdesperowani i koniecznie potrzebują z kimś być. Nie możesz pokazać, że żadna inna Cię nie chciała, ani że zależy Ci za bardzo. Musisz być pewny siebie i pokazać, że bez tej dziewczyny nie zawali się świat. Nie bądź jednak chamem. Musisz wiedzieć, gdzie przebiega granica pomiędzy pewnością siebie i niezależnością, a zwykłą arogancją, która tylko irytuje.

Pokaż, że masz pasję

Nudziarze przegrywają na wstępie. Musisz się wyróżniać ciekawą pasją, która przyciągnie uwagę Twojej wybranki. Warto interesować się czymś rzadkim albo uprawiać sport ekstremalny. Kobiety lubią ryzykantów, którzy spełniają swoje marzenia. Jeśli Twoje życie polega na chodzeniu do szkoły i wracaniu do domu, to najwyższa pora coś zmienić. No, chyba, że wolisz być sam.

Kobieta i mężczyzna na rowerze

Nie bądź skąpy

Czasami, kiedy wychodzisz z dziewczyną, pokaż, że masz gest. Zapłać za posiłek albo napój. Z początku nie mogą to być zbyt duże kwoty, ponieważ dziewczyna poczuje się niekomfortowo. Nie chodzi o to, żebyś ją utrzymywał, ale raczej o to, żeby zauważyła, że  można na Ciebie liczyć. Jeśli jednak przesadzisz z kwotą, dziewczyna może poczuć, że chcesz ją przekupić, a to już zagrywka poniżej pasa. Niektórym z nich oczywiście będzie to odpowiadało, jednak z takimi raczej nikt nie chciałby się zadawać.

Oszczędź sobie szczeniackich zagrywek

Wyśmiewanie, ciągnięcie za włosy i wiele innych metod odstaw do lamusa. Nie jesteś już w przedszkolu. Zamiast tego zainwestuj w swój uśmiech, luz i pewność siebie. To środki, które sprawdzają się najlepiej. Nie powinieneś być jednak natrętem. Postaraj się, by to dziewczyna dążyła do kontaktu z Tobą. Jeśli zastosujesz się do wymienionych wcześniej rad, to na pewno tak właśnie będzie.

Kobieta i mężczyzna razem

Odpowiednia postawa ciała

Wyciągnij ręce z kieszeni, patrz prosto w oczy i nie bój się odezwać pierwszy. Musisz być panem sytuacji. Kobieta musi wiedzieć, że nie jesteś tchórzem. Mimo równouprawnienia, kobiety i tak wolą silnych mężczyzn, którzy wiedzą dokładnie, czego chcą. Nie pozwól sobie na to, by pokazać wątpliwości. Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, musisz być pewny, że właśnie tego chcesz. W przeciwnym wypadku nie masz co liczyć na sukces.

Nie zrażaj się niepowodzeniami

Jeśli nawet nie uda Ci się zdobyć pierwszej koleżanki, na której Ci zależy, spróbuj poderwać kolejną. Prawdopodobnie wtedy ta pierwsza poczuje się zazdrosna i sama do Ciebie przyjdzie, jednak nie pozwalaj jej na to. Zyskasz dzięki temu większy szacunek w klasie, zwłaszcza wśród dziewczyn, które będą już teraz wiedziały, że nie można stosować względem Ciebie tanich sztuczek.

1 KOMENTARZ

  1. Desperacja nie jest dobra, ale jednak warto pokazać, że Ci zależy. Kobiety lubią widzieć, że ktoś się o nie stara, być cały czas adorowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj