Kochanie, na co dzisiaj masz ochotę? …czyli kobieta odstawia auto

0
2378
Usuwanie wgnieceń

Nasze kobiety to często prawdziwe anioły, dzięki którym życie staje się lepsze. Jesteśmy w stanie zrobić dla nich wszystko i… czasem tego bardzo żałujemy. Kiedy dajemy swojej kobiecie kluczyki, drży nam serce, a w myślach przeliczamy pieniądze na naprawę.

Kochanie, pożyczysz mi samochód?

Trzeba mieć jasność, że nie możesz odmówić pożyczenia samochodu. Czasami lepiej stracić auto niż święty spokój. Tego drugiego nie odzyskasz nigdy, jeśli zaczniesz chować kluczyki przed swoją drugą połówką. Musisz się jednak przygotować na drobne rysy i wgniecenia, których „prawie nie widać”. Czasami warto zapytać fachowca o naprawę wgniecenia, ponieważ w niektórych przypadkach można to rozwiązać w nieinwazyjny sposób. Być może warto również poprosić o kartę stałego klienta

kobieta wysiada z samochodu

Skąd biorą się wgniecenia?

Przeważnie do stłuczki dochodzi całkiem przypadkowo. Zwykle możesz usłyszeć: „nie wiem jak to się stało, przecież sekundę wcześniej go tam nie było”. Często brama garażowa staje się również nieco węższa lub na drodze do niej pojawił się kosz. Wściekanie się nie ma najmniejszego sensu. Pamiętaj o tym, że główną zasadą, jaką powinieneś się kierować w życiu, jest święty spokój. Wybranie się do odpowiedniego specjalisty będzie Cię na pewno kosztować mniej nerwów niż kolejne ciche dni. Może też być bardziej ekonomiczne, ponieważ przepraszanie kobiet za swoje zachowanie nie należy do tanich rozwiązań.

Jak naprawić wgniecenie?

Na szczęście współczesna technologia pozwala usunąć wgniecenia tak dobrze, że nie będziemy w stanie znaleźć po nich śladu. W gruncie rzeczy bardzo prawdopodobne jet to, że nie o wszystkich stłuczkach wiesz, ponieważ zostały one usunięte jeszcze przed Twoim powrotem. Obecnie możliwe jest bowiem naprawienie wgniecenia nawet w pół godziny. Nie jest bowiem konieczne demontowanie poszczególnych części karoserii, czyli zostawienie samochodu w warsztacie na przynajmniej dzień.

Wiele warsztatów oferuje takie usługi wraz z odpowiednim lakierowaniem. Należy jednak wybrać dobrego specjalistę, ponieważ w niektórych przypadkach użycie dodatkowego lakieru nie będzie konieczne, a można w ten sposób oszczędzić nawet 60% ceny. Warto więc poszukać kogoś, kto nie próbuje nam wcisnąć za wszelką cenę dodatkowej usługi.

Jakie są inne rodzaje wgnieceń?

Pamiętaj jednak, że nie zawsze winna jest kobieta. Czasami wgniecenia są spowodowane zwykłym gradobiciem, śniegiem, który spadł z dachu czy aktem wandalizmu. Większość tych uszkodzeń jest również bardzo łatwa do usunięcia w profesjonalnych warsztatach.

To wszystko oznacza, że możesz bez oporów pożyczać samochód swojej żonie, dziewczynie czy siostrze, ponieważ nawet w przypadku drobnego wgniecenia będziesz w stanie poradzić sobie z problemem w ciągu pół godziny. Możesz więc odetchnąć z ulgą i nie zaciskać kurczowo kluczyków w dłoni, gdy padnie pytanie: Kochanie pożyczysz mi samochód?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj