Jak zostać milionerem?

1
2553
Jak zarabiać pieniądze

Czy masz aspiracje do tego aby mieć duże pieniądze, lubisz je, wręcz ich pożądasz i co więcej posiadasz determinację do tego aby rozpocząć działania w tym kierunku? Tylko jak to zrobić? Jak zostać milionerem używając do tego własnych sił, pomysłowości i wytrwałości?

Zostać milionerem nie jest łatwo

Pieniądze nie biorą się z niczego… no chyba że jesteś synem milionera i siłą rzeczy spadkobiercą, wówczas można by powiedzieć, że pieniądze leżą na wyciągnięcie ręki i możesz po nie sięgać bez większego wysiłku. Niestety Ci którzy czytają poradniki na temat tego, jak zostać milionerem, to takiej możliwości nie mają, i muszą uruchomić swoje własne zasoby intelektualne. Nie jest to oczywiście łatwe, ponieważ prawdziwe bogactwo nie leży w zasięgu przeciętnego człowieka.

Aby zdobyć pieniądze trzeba przede wszystkim posiadać indywidualne predyspozycje i niezwykłą determinacje w dążeniu do celu. Rzecz jasna predyspozycje nie wystarczą, gdyż trzeba podjąć odpowiednie kroki i działania aby zostać milionerem.

Zasada małych kroków

Jak mówią bohaterowie pewnej kreskówki: myśl, myśl, myśl. Myśl jak milioner, patrz jak milioner, i czuj jak milioner. Potencjalny milioner musi mieć wyostrzone wszystkie zmysły na sytuacje, które dzieją się naokoło. Milioner, to nie tylko osoba która wie kiedy wydawać pieniądze, ale przede wszystkim ma pełną świadomość tego, kiedy ich nie wydawać.

Sytuacja światowa zmusza do myślenia. Nie należy patrzeć tylko przez pryzmat wydawania pieniędzy, ponieważ prowadzi to do zguby w pełnym tego słowa znaczeniu. Polityczne zawirowania, chwiejąca się gospodarka powinna wyostrzać zmysły. Nie można patrzeć tylko przez pryzmat siebie, i swoich aspiracji, należy wziąć pod uwagę sytuację ekonomiczną potencjalnych kontrahentów, bo to oni są bezpośrednią przyczyna sukcesu, lub jego braku.

Pieniądze

Bądź innowacyjny i patrz na potrzeby rynku

Aby zdobyć ekstremum w kwestii finansowej to, jak mówią analitycy, swoją uwagę należy kierować w branże, które przeżywają rozkwit w danym czasie, ponieważ koncentrowanie się na nich przynosi dosyć duże prawdopodobieństwo zarabiania pieniędzy. Z ostatnich danych wynika że są to dziedziny gospodarki takie jak energetyka, farmacja, medycyna lub finanse.

Inną sprawą są zasoby pieniężne potencjalnego bogacza, jeśli nie dysponują gotówką to może podjąć zasoby pieniężne z banku, ale wiąże się to ze znacznym ryzykiem spowodowanym bardzo m. in. duża konkurencją. W tym wypadku nie wystarczy tylko pomysł i chęci zarabiania fortuny. Rzeczywistość jest najlepszym weryfikatorem podejmowanych działań. Zdarza się przecież ze firmy, które posiadają pieniądze, pomysły i mnóstwo rąk do pracy tracą wszystko, cały wieloletni dorobek.

Żeby zostać milionerem trzeba na to pracować

Historia niejednego człowieka, który osiągnął ogromne pieniądze pokazuje, że zarabianie to ciągła i stała praca nie na cały etat, ale niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę. Potencjalny milioner musi być w pełni tego świadomy, bo zarabianie musi stać się priorytetem w jego życiu. Więź z rodziną, przyjaciółmi lub hobby musi zostać znacznie ograniczone.

A przecież bogaty człowiek, to nie ten który posiada konto z niebotyczną sumą pieniędzy, ale ten który posiada wewnętrzne bogactwo, które jest nieprzeliczalne na żadne pieniądze. Czy więc naprawdę chcesz być bogaty?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj